W Lokalmedia otrzymasz możliwość indywidualnego rozwoju swojej kariery zawodowej.

Damy Ci wiedzę, która pozwoli zwiększyć Twoje umiejętności, jednak tylko od Twojej postawy zależy w jaki sposób to wykorzystasz. Poznaj możliwe ścieżki kariery.


Czy wiedziałeś, że większość prezesów i członków zarządu zaczynała swoją karierę w dziale sprzedaży? To ten dział jest najważniejszy w każdej firmie – bez niego nie byłoby przecież pieniędzy.

Dołączając do naszego zespołu w roli handlowca, będziesz odpowiedzialny za:

  • wyszukiwanie klientów B2B,
  • sprzedaż kampanii reklamowych,
  • nawiązywanie długofalowej relacji z klientami,
  • doradztwo w zakresie tworzenia kampanii reklamowej.
Nabywając wysokich umiejętności na stanowisku handlowca, masz możliwość pięcia się po szczeblach kariery w firmie Lokalmedia. Jakie masz możliwości?

Sprzedaż Software

Chciałbyś rozwijać sieć Lokalmedia i powiększać jej zasięgi? Odnosząc dobre wyniki w roli handlowca, uzyskasz taką możliwość. Sprzedaż software to nic innego, jak sprzedaż monitorów reklamowych. Nośniki umieszczamy w obiektach handlowych oraz usługowych. Współpracujemy z aptekami, supermarketami, sklepami typu convenience, klubami fitness, najemcami galerii handlowych oraz restauracjami.

Sprzedaż Trade

Słyszałeś kiedyś o trade marketingu? Polega on na wyróżnieniu danego produktu w odniesieniu do innych bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Decydując się na to rozwiązanie, będziesz więc odpowiedzialny za współpracę z firmami, których kampanie będą miały na celu wzrost sprzedaży ich produktu w supermarkecie.

Sprzedaż Mediowa

Kampanie mediowe prowadzone są dla największych firm. Chcąc z nimi współpracować, będziesz musiał wykazać się bardzo dobrymi wynikami w roli handlowca oraz posiadać szeroką wiedzę z zakresu marketingu.